Contactes
Atenció a les famílies

A sota teniu la relació del professorat per departaments. S'indica l'hora de visita que, no obstant, és sota cita prèvia. Per concertar cita podeu optar per trucar al centre i deixar un missatge o bé enviar un correu electrònic al professor/a.
 
DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES Hora d’atenció email
Roser Garcia (cap departament) Dijous 12:40-13:35 rgarc253@idc.cat
Lourdes Vidal (coordinadora pedagògica) Dilluns 9:50-10:45 mlvidalca@idc.cat
Jordi Arnau (coordinador IOC) Dilluns 8:00-8:55 jarn601@idc.cat
Javier Rodríguez Dimarts 9:50-10:45 javier@idc.cat
Esther Floris Dimecres 12:40-13:35 esther.floris@idc.cat
Dani Fenoll Dijous 9:50-10:45 dani.fenoll@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CATALÀ Hora d’atenció email
Inés Valls (cap departament) Dijous 8:55-9:50 ivallscr@idc.cat
Elena Romero (cap d'estudis) Dimecres 8:55-9:50 eromerori@idc.cat
Goretti Coronas Dilluns 11:45-12:40 gcoronaspa@idc.cat
Núria Montés Dimecres 8:55-9:50 nmon630@idc.cat
Joan Oriol Dilluns 11:45-12:40 jori002@idc.cat
Maria Ten Dimecres 8:55-9:50 maria.ten@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CASTELLÀ Hora d’atenció email
Lídia Sánchez (cap de Departament) Dimecres 12:40-13:35 lidia@idc.cat
Teresa Cantillo Dimecres 12:40-13:35 tcan001@idc.cat
Mireia Jara Divendres 8:55-9:50 mpal027@idc.cat
Àfrica Aparisi Dilluns 9:50-10:45 africa@idc.cat
Patrícia Martínez Dimarts13:35-14:30 patricia@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ANGLÈS Hora d’atenció email
Teresa Solà (cap departament) Dilluns 9:50-10:45 teresa.sola@idc.cat
Laureano Domene Dimarts 9:50-10:45 laureano@idc.cat
Aida Soriano Dijous 8:55-9:50 aida.soriano@idc.cat
Imma Salvadó Dimarts 8:55-9:50 imma.salvado@idc.cat
Maite Padrós Dimecres 11:45-12:40 mariateresa@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS Hora d’atenció email
Jordi Surroca (cap departament) Divendres 8:55-9:50 jsurrocabl@idc.cat
Julio Martínez (Director) Dimarts 8:55-9:50 jmar020@idc.cat
Alba Ambròs Dimarts 9:50-10:45 alba.ambros@idc.cat
Lola Izquierdo Dimecres 12:40-13:35 lizq004@idc.cat
Carlos Boxó Dijous 8:55-9:50 jbox606@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA Hora d’atenció email
Anna Grancelli (cap de Departament) Dimecres 9:50-10:45 agra008@idc.cat
Júlia Prat Dimarts 8:55-9:50 julia@idc.cat
Marta Magarzo Dilluns 9:50-10:45 mmar444@idc.cat
 
 
 
 


 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS Hora d’atenció email
Oriol Font (cap departament) Dimecres 11:45-12:40 joseporiol@idc.cat
Assumpta Bertran Dimarts 8:55-9:50 abertran@idc.cat
Sol Jiménez Dimarts 8:55-9:50 mariasoledad@idc.cat
Belén Pamplona Dilluns 12:30-13:30 belen.pamplona@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FILOSOFIA Hora d’atenció email
Joan Ortiz (cap departament) Dilluns 11:45-12:40 jort635@idc.cat
Cleo Martínez Dimecres 13:35-14:30 cleofasa@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ECONOMIA Hora d’atenció email
Carmen Zafra Divendres 9:50-10:45 mczafrato@idc.cat
Diego Navarro Dimecres 11:45-12:40 diego@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA Hora d’atenció email
Ramon Bosch Dimecres 11:45-12:40 rbos605@idc.cat
Berta Domingo Dimarts :00-8:55 bdom677@idc.cat
Albert Navarrete (cap Departament Expressió) Dilluns 11:45-12:40 albert.navarrete@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE VISUAL I PLÀSTICA Hora d’atenció email
Josep Iglesias Dimarts 8:55-9:50 josep.iglesias@idc.cat
Carmen Vélez Dilluns 11:45-12:40 cvelezgi@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE MÚSICA Hora d’atenció email
Eva Ruíz Dilluns 9:50-10:45 eva.ruiz@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA Hora d’atenció email
Carme de Haro (cap departament)   carme@idc.cat
Eduard Gómez (secretari) Dimarts 8:55-9:50 egom622@idc.cat
Carme Prunera Dimarts 12:40-13:35 cprunerasa@idc.cat
Sergio Suitino Divendres 12:40-13:35 ssui643@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE RELIGIÓ 
(Cultura i valors)
Hora d’atenció email
Xavier Arranz Dilluns 8:55-9:50 xavier.arranz@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ Hora d’atenció email
Iolanda Palau (cap de Departament) Dilluns 12:40-13:35 ipal028@idc.cat
Bernat Fernández Divendres 9:50-10:45 bfer122@idc.cat
Alba Costi Dimecres 12:40-13:35 alba.costi@idc.cat
Maribel Suárez Dimecres 12:40-13:35 maribel.suarez@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FRANCÈS Hora d’atenció email
Maribel Boix Dimarts 9:00-10:00 maribel.boix@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CLÀSSIQUES Hora d’atenció email
Marià Betriu Dilluns 12:40-13:35 mariab@idc.cat
 
 
Institut Damiŕ Campeny
Plaça dels Bous, 5.
08301 Mataró
Tel. 937 554 730
a8021302@xtec.cat