Contactes
Atenció a les famílies

A sota teniu la relació del professorat per departaments.  Per concertar cita podeu optar per trucar al centre i deixar un missatge o bé enviar un correu electrònic al professor/a.
DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES email
Roser Garcia (cap departament) rgarc253@idc.cat
Lourdes Vidal (coordinadora pedagògica) mlvidalca@idc.cat
Jordi Arnau (coordinador IOC) jarn601@idc.cat
Javier Rodríguez javier@idc.cat
Esther Floris esther.floris@idc.cat
Dani Fenoll dani.fenoll@idc.cat
Olalla Piñón (substituta Esther Floris) olalla.pinon@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CATALÀ email
Inés Valls (cap departament) ivallscr@idc.cat
Elena Romero (cap d'estudis) eromerori@idc.cat
Goretti Coronas gcoronaspa@idc.cat
Núria Montés nmon630@idc.cat
Maria Rosa Martínez Piña mariarosa.martinez@idc.cat 
 
DEPARTAMENT DE CASTELLÀ email
Lídia Sánchez (cap de Departament) lidia@idc.cat
Àfrica Aparisi africa@idc.cat
Patrícia Martínez patricia@idc.cat
Núria Sicart Palmes nuria.sicart@idc.cat 
Carlota Losada (Substituta Àfrica Aparisi) carlota.losada@idc.cat 
Jordi Casals (Aula d’acollida) jordi.casals@idc.cat 
   
 
DEPARTAMENT D’ANGLÈS email
Teresa Solà (cap departament) teresa.sola@idc.cat
Laureano Domene laureano@idc.cat
Aida Soriano aida.soriano@idc.cat
Imma Salvadó imma.salvado@idc.cat
Dolores Sánchez  
Ester Escudero Navarrete ester.escudero@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA email
Anna Grancelli (cap de Departament) annag@idc.cat
Marta Magarzo mmar444@idc.cat
Josep Maria Anglada josepmaria.anglada@idc.cat
 
 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS email
Jordi Surroca  jsurrocabl@idc.cat
Julio Martínez (Director) jmar020@idc.cat
Mercè García merce.garcia@idc.cat
Oscar Pauner(cap departament) oscar.pauner@idc.cat
Júlia Prat julia@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS email
Oriol Font (cap departament) joseporiol@idc.cat
Assumpta Bertran abertran@idc.cat
Joan Maltas i Montoro joan.maltas@idc.cat 
Meritxell Manté Agostini meritxell.mante@idc.cat
Sandra Martínez Pascual (Cap de departament) sandra.martinez@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FILOSOFIA email
Cleo Martínez cleofasa@idc.cat

DEPARTAMENT D’ECONOMIA email
Diego Navarro diego@idc.cat
David López  david.lopez@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA email
Jordi Dalmau Boixadera jordi.dalmau@idc.cat
Ramon Bosch rbos605@idc.cat
Berta Domingo bdom677@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE VISUAL I PLÀSTICA email
Josep Iglesias (cap Departament Expressió) josep.iglesias@idc.cat
Carmen Vélez cvelezgi@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE MÚSICA email
Ramon Anta ramon.anta@idc.cat
Artur Almécija almecija.artur@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA email
Carme de Haro carme@idc.cat
Eduard Gómez (secretari) egom622@idc.cat
Carme Prunera (cap departament) cprunerasa@idc.cat
Sergio Suitino ssui643@idc.cat
Daniel Carbonell  daniel.carbonell@idc.cat
Luciano Giudessi luciano.giudessi@idc.cat 
 
DEPARTAMENT DE RELIGIÓ (Cultura i valors) email
Xavier Delgado xavier.delgado@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ email
Iolanda Palau (cap de Departament) ipal028@idc.cat
Bernat Fernández bfer122@idc.cat
Alba Costi alba.costi@idc.cat
Maribel Suárez maribel.suarez@idc.cat
Ana Belén López Vázquez anabelen.lopez@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FRANCÈS email
Cèlia Moreno Martín  celia.moreno@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CLÀSSIQUES email
Marià Betriu mariab@idc.cat
 


 
 
 
Institut Damià Campeny
Plaça dels Bous, 5.
08301 Mataró
Tel. 937 554 730
a8021302@xtec.cat